Dokumenty na stiahnutie

Žiadosť o prijatie dieťaťa

Pozvánka : Divadelné predstavenie - Színházi előadás

Kontakt

• Materská škola ako súčasť Základnej školy s materskou školou Dávida Mészároša - Óvoda Veľká Mača, Školský objekt č.888
    Školský objekt 888, 92532 Veľká Mača
  • +421 x 0317021208

• A jelentkezési kérelem benyújtásának módja:

1. Kétnyelvű jelentkezési lap kitöltése, mely elérhető a weboldalon vagy az óvoda igazgatóságán. A törvényes képviselő benyújthatja a jelentkezési lapot személyesen, postai úton vagy emailben. kerveny.pdf

Miután a szülő kitölti a jelentkezési íveket, a gyermeket el kell vinni az orvoshoz. Az orvos aláírásával igazolja, hogy a gyermek egészséges, megkapta a kötelező oltásokat, és látogathatja az óvodát. Ezt követően kérjük, hogy hozzák magukkal a jelentkezési nyomtatványokat és a gyermek anyakönyvi kivonatának fénymásolatát is, amelyet az óvoda igazgatóságán kell leadni. Amennyiben a gyermeknek egyéni oktatási-nevelési szükségletei vannak, akkor a törvényes képviselőnek a nevelési tanácsadó véleményét és a szakorvosi ajánlást is csatolnia kell.

• Dieťa sa do materskej školy prijíma:

Na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu, ktorú zákonný zástupca môže podať osobne, poštou alebo e-mailom. Žiadosť je dostupná na webstránke materskej školy (môžete celú dokumentáciu stiahnuť a vyplniť), alebo v materskej škole.

ziadost_zapis.pdf​​​​​

Zákonný zástupca spolu so žiadosťou o prijatie dieťaťa do materskej školy predkladá aj rodný list dieťaťa a potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast, ktorého súčasťou je aj údaj o povinnom očkovaní. Ak ide o dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, zákonný zástupca predloží aj vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie.

• Oznámenie

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Dávida Mészárosa vo Veľkej Mači oznamuje rodičom, že preruší prevádzku materskej školy od 06. februára 2024 do 12. februára 2024 z dôvodu prevencie chrípky. Prevádzka bude obnovená od 13. februára 2024 (utorok).

Ďakujeme za porozumenie!

Értesítés

A nagymácsédi Mészáros Dávid Alapiskola és Óvoda igazgatósága értesíti az óvodás gyermekek szüleit, hogy az óvoda üzemeltetése 2024. február 6-12. között influenzajárvány miatt szünetel. Legközelebb 2024. február 13-án (kedden) jönnek a gyermekek óvodába.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.